Baş Ağrıları İçin Tılsımat

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-11-09 08:42:04Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Tertip ve düzenlemesi aldığımız manevi bilgi ile hazırlanan bu tılsımat; migren, baş ağrısı, nöropatik ve nevraljik problemler yaşayan yüzlerce kişiye Allah’ın izni ile şifa olmuştur. Uygulamayı yapan kişilerden hala hayır duaları almaktayız.

UYGULAMA:
Tılsım boş bir kağıda safran ile yazılarak bir kavanoz suya koyulur. 3 gün (72 saat) boyunca su da bekledikten sonra su tüketilmeye başlanılır. Su tüketilirken tılsım aynı şekilde kavanozda beklemelidir. Su eksildikçe üzeri tamamlanabilir. Eklenen su için harici bir bekleme süresi yoktur.

HATIRLATMA:
Alternatif tıp ve manevi tedavi yöntemleri normal tedaviyi tamamlayıcı yöntemlerdir. Baş ağrıları basit bir ceyeran ağrısı ya da strese bağlı olabileceği gibi ciddi rahatsızlıkları habercisi olabilir. Bu nedenle mutlak suretle doktorunuza başvurmayı ve gerektiği takdirde ilaç tedavisi görmeyi ihmal etmeyiniz.

Uygulamayı yapan kişiler Allah’ın izniyle baş ağrılarının azaldığını ve zamanla tamamen yok olduğunu göreceklerdir. Yine baş ağrıları ve migren ağrıları için hacamat tedavisi kesin çözümdür. Tertibin başka yerlerde art niyetli kişilerin kendi uygulamalarıymış gibi paylaşılmaması adına üzerine kağıt konulmuştur. Orjinal halini e-mail yada Facebook üzerinden ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Sevgi ve dua ile..