Düşmanı defetmek için tılsım uygulaması – Medyum Yasin

Düşmanı defetmek için tılsım uygulaması


Eski bir havas kitabından yararlanarak El Kahhar ism-i şerifinin ebcedi ile hazırladığımız bu tılsımat düşmanın defi, zalimin zulmünün son bulması, size rahatsızlık veren kişilerin uzaklaşması, art niyet besleyen kişilere karşı emin olmak için kullanılabilmektedir.

UYGULAMA

1- Bu tılsımat 7 ayrı kağıda çizilirerek 7 ayrı tılsım hazırlanır.

2- Düşman olan, problem yaratan, size zulmeden her kimse onun adı anılarak her kağıda 306 defa “Ya Kahhar” ism-i şerifi okunarak üzerine üflenir.

3- Birinci, ikinci ve üçüncü tılsım yakılarak külleri evinizin etrafına, kapınıza ve çevre yerlere serpilir.

4- Dördüncü tılsım katlanarak evinizde karanlık bir yere saklanır.

5.  Beşinci tılsım katlanarak ve koruyucu bir muşambaya ya da kumaşa sarılarak bir ağaç altına, çiçek altına, saksı içine saklanır.

6. Altıncı tılsım katlanarak ve koruyucu bir muşamba ya da kumaşa sarılarak üzerinizde taşınır.

7. Yedinci tılsım imkan varsa size zarar veren kişinin kapısında yakılarak külleri etrafa serpilir. Şayet buna imkan yoksa aynı niyetle bir akarsu, dere, deniz vb. bir yerde yakılarak külleri suya bırakılır.

Tüm uygulamalar tamamlandıktan sonra 7 gün boyunca  her gün 306 defa “Ya Kahhar” ismi şerifi, aynı şekilde 7 gün boyunca her gün 1 defa Zilzal Suresi okunacaktır. Uygulama sonunda 1 ay içerisinde gözle görülür şekilde etki ve tesirlerin olduğunu görürsünüz inşallah. Düşmanın şerrinden, görülen, görülmeyen tüm belalardan her daim Allah’a sığınılmalıdır. Bu ve paylaştığımız diğer tılsımatlar da olduğu gibi tüm bu uygulamalar yapılırken yalnızca Allah’dan isteneceğini unutmamalı, bu tür çalışmaların birer ilmi vesile olduğunu, ilmin bir anahtar olduğunu ve bu anahtarın ancak hayır kapılarını açtığını iyi bilmeli, ihlas, iman ve takva ile birlikte bu çalışmaları uygulamalıyız.

Arapça ve havas bilgisi olan birisi tarafından tertip edilerek hazırlanması elzemdir. Talep eden danışanlarım ister çevrelerinde ki ilim sahibi hocalara tılsımı çizdirebilirler ister emek ücreti olmadan yalnızca malzeme ücretiyle hazırlanıp gönderilebilinir. Tılsımın etiketsiz halini Facebook ya da e-mail yoluyla ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.