Bakımlar Hakkında Bilgilendirme

  Bakımlar Hakkında Bilgilendirme:

  Sitemizin açıldığı 2014 yılından bu yana tüm bakımlarımızı ücretsiz gerçekleştirdik. Konu her ne olursa olsun hiç bir bakımdan herhangi bir ücret talep etmedik. Fakat bu durum bazı insanlar tarafından suistimal durumlarına ve gereksiz zaman kaybına sebebiyet vermekteydi. Harcadığımız mesaiden ve enerji kaybından haberi olmayan bu tür kişilere karşı mecburi olarak önlem alma durumunda kaldık. İstisnasız her kişi için geçerli olmak kaidesiyle; artık konu her ne olursa olsun tüm başvuru öncesi durum tespiti ve işlem harici özel bakım talepleri ücretli olarak gerçekleştirilecektir.

  Öğrenci olmanız, durumunuzun olmaması, bir danışanımın tanıdığı olmanız ya da herhangi bir tavsiyeyle başvurmuş olmanız önemli değildir. Nasıl ki bir doktor, bir psikolog ve hatta hiç bir vasfı olmayan şarlatan falcılara dahi ücret ödüyorsanız aynı şekilde profesyonel olarak harcadığımız mesaimizin ve verdiğimiz hizmetin bir karşılığı olacaktır. Bunu kabul etmemeniz halinde başka bir uzmanla çalışmanız daha sağlıklı olacaktır. Bakımlar telefonda canlı olarak gerçekleştirilecek ve toplam 30 dakikalık bir bakım seansı uygulanacaktır.

  Bu bakım ücretleri bize gönderilmeyecek, bizim adımıza KIZILAY‘a ya da MEHMETÇİK VAKFI‘na bağışlanacaktır. Detaylı bakım ücreti 300TL‘dir. Verilecek IBAN numarasına yapılacak ödemenin açıklama kısmına adınızı ve “KZLY” ya da “MHMTCK” şeklinde ibare yazarak ödemenizi yaparak dekontunuzu tarafıma ilettikten sonra bakımınız gerçekleştirilecektir. Talep eden kişiler daha yüksek bağış gerçekleştirebilirler. Teşvik açısından bu bağışların miktarları ve ekran görüntüleri her ay düzenli olarak sitemizde soy isim belirtmeksizin dekontlarıyla birlikte paylaşılacaktır.

  05/01/2020 tarihi itibariyle ücretsiz bakım yapılmamaktadır.

  NOT: Büyü ve musallat durumları bu konuda istisnadır. Büyü vakası yaşayan ya da musallat rahatsızlığı olan kişilerin bakımları ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, işlemine başlanmış danışanlarımın işlem esnasında ki kontrol bakımları ve işlem sonrası 1 adet bakımları için herhangi bir bağış talep edilmez.