Bakımlar Hakkında Bilgilendirme

    Bakımlar Hakkında Bilgilendirme:

    Web sitemiz açıldığı 2013 yılından bu yana, tüm bakımlarımızı ücretsiz gerçekleştirdik. Konu her ne olursa olsun hiç bir bakımdan herhangi bir ücret talep etmedik. Fakat, bu durum, uzun süreden beri bazı insanlar tarafından suistimal ediliyordu ve gereksiz zaman kaybına sebebiyet vermekteydi. Harcadığımız mesaiden ve enerji kaybından haberi olmayan bu tür kişilere karşı, mecburi olarak önlem alma durumunda kaldık. İstisnasız her kişi için geçerli olmak kaidesiyle; artık konu her ne olursa olsun tüm başvuru öncesi durum tespiti ve işlem harici özel bakım talepleri ücretli olarak gerçekleştirilecektir.

    Öğrenci olmanız, durumunuzun olmaması, eski danışanım olmanız, bir danışanımın tanıdığı olmanız ya da herhangi bir tavsiyeyle başvurmuş olmanız önemli değildir. Nasıl ki bir doktor, bir psikolog ve hatta hiç bir vasfı olmayan astrolog, tarotcu, yaşam koçu, falcı vs. kisvesiyle şarlatanlık yapanlara dahi ücret ödüyorsanız, aynı şekilde profesyonel olarak harcadığımız mesaimizin ve verdiğimiz hizmetin bir karşılığı olacaktır.

    Detaylı bakım ücreti 750TL‘dir. Bakımlar telefonda canlı olarak gerçekleştirilecek ve toplam 30 dakikalık bir bakım seansı uygulanacaktır. Bu ödemeleri alınterim olarak kendimde alabilecekken, çeşitli şekilde (öğrenci, hasta, yardıma muhtaç vb.) ihtiyaç sahibi kişilere dağılımı yapılacaktır. Bu bakım ücretleri bize gönderilmeyecektir. Verilecek IBAN numarasına yapılacak ödemeden sonra, dekont iletilmesiyle birlikte bakım yapılacaktır. Talep eden kişiler daha yüksek bağış gerçekleştirebilirler.

    05/01/2020 tarihi itibariyle ücretsiz bakım yapılmamaktadır.