Baş ve vücut ağrıları için tılsım tertibi – Medyum Yasin

Baş ve vücut ağrıları için tılsım tertibi

Tertip ve düzenlemesi aldığımız manevi bilgi ile hazırlanan bu tılsımat; migren, baş ağrısı, nöropatik ve nevraljik problemler yaşayan yüzlerce kişiye Allah’ın izni ile şifa olmuştur. Uygulamayı yapan kişilerden hala hayır duaları almaktayız.

UYGULAMA:
Tılsım boş bir kağıda safran ile yazılarak bir kavanoz suya koyulur. 3 gün (72 saat) boyunca su da bekledikten sonra su tüketilmeye başlanılır. Su tüketilirken tılsım aynı şekilde kavanozda beklemelidir. Su eksildikçe üzeri tamamlanabilir. Eklenen su için harici bir bekleme süresi yoktur.

HATIRLATMA:
Alternatif tıp ve manevi tedavi yöntemleri normal tedaviyi tamamlayıcı yöntemlerdir. Baş ağrıları basit bir ceyeran ağrısı ya da strese bağlı olabileceği gibi ciddi rahatsızlıkların da habercisi olabilir. Bu nedenle mutlak suretle doktorunuza başvurmayı ve gerektiği takdirde ilaç tedavisi görmeyi ihmal etmeyiniz.

Uygulamayı yapan kişiler Allah’ın izniyle baş ağrılarının azaldığını ve zamanla tamamen yok olduğunu göreceklerdir. Yine baş ağrıları ve migren ağrıları için hacamat tedavisi kesin çözümdür. Bu uygulamanın Arapça ve havas bilgisi olan birisi tarafından tertip edilerek hazırlanması elzemdir. Talep eden danışanlarım ister çevrelerinde ki ilim sahibi hocalara tılsımı çizdirebilirler ister emek ücreti olmadan yalnızca malzeme ücretiyle hazırlanıp gönderilebilinir. Tılsımın etiketsiz halini Facebook ya da e-mail yoluyla ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Sevgi ve dua ile..