Biyografimiz

Medyum Yasin olarak tanıdığınız bendenizin asıl adı Yasin Ulubey’dir. 1982, Konya, Meram doğumluyum. Doğma büyüme Konya’lıyım ve hala Konya’da yaşamakta ve mesleğimi icra etmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Dedemden bana geçen bu ilmi yeteneklere ufak yaşlarda vakıf olmamla birlikte bu durumu lise yıllarıma kadar yalnızca rahmetli dedem cindar ve havas ilmi üstadı Hafız Muhsin Efendi’yle paylaştım. Cinlerle olan iletişimim kendi kendine ilerlemesi ve gerek dünyevi, gerekse rüya aleminde zuhur ederek bizlere verilen görev ve vazifelerle birlikte bu durumu ailemle paylaşarak rahmetli üstadım dedemden aldığım el üzerine 2001 yılında naçizane bu ilme ilk adımı attım.

Dedem Hafız Muhsin Efendi’nin yanında ki 1 yıllık azat ve talebelik görevimi tamamlayarak 2002’in Kasım ayında kimi cinni durumların nüksetmesiyle ilk çalışmalarıma başladım. Bu süreç içerisinde 1 yıl kadar inzivaya çekilerek çetin ve uzun bir yolculuktan geçtim.

2004 yılında üniversiteyi kazanmamla birlikte İstanbul’da 4 yıllık lisans eğitimimi tamamladım ve öğrencilik yıllarımda üniversite eğitimim ile birlikte rahmetli dedemin medrese ahbabı, değerli hocam ve üstadım, rahmetli havas ilmi üstadı Şehmus Hoca’nın da ilim ve terbiyesiyle pişmeye gayret ettim.

2005 yılında Konya’ya tekrar dönüş yaptım. Aynı yıl vatani görevimi yapmak üzere askere gittim ve 2006 yılında döndükten sonra 6 aylık bir istirahate çekildim. 2007 yılı itibariyle 2 sene bir fiil Azerbaycan ve Mısır’da ki medrese okullarında büyük üstatlardan metafizik, havas, büyü ilmi, manevi keşif, hüddamlık eğitimleri alarak icazetlerimi tamamladım. 2009 yılında ilim ile hizmet etmek üzere geri döndükten sonra 1 yıl kadar evimde hizmet verdim.

Yine 2010 yılında vergi levhamı alarak iş yerimi açtım. 2009 yılından bugüne başta Konya olmak üzere Türkiye’nin, hatta dünyanın her yerinden gelen yüzlerce cinli ve musallatlı hastayı tedavi ettik. Yuvası dağılanların yuvasını kurtardık, kaçanları geri döndürdük, şer, gurur, yalan ve gafletle ayrılanları birleştirdik, yüzlerce büyüyü ve muskayı çözdük, cinli evleri ifritlerden defettik, tıpta çare bulunamayan epilepsi, depresyon, anksiyete, panik atak, takıntı hastalığı vb. bir çok rahatsızlığı tedavi ettik.

Konya’da ve çevre illerde yüzlerce kişi bizi tanır, sever, sayar ve sürekli ziyaret ederler. Herhangi bir derdi için çözüm arayan hiç bir kişiyi geri çevirmedik. Bize başvuran hiç bir insana müşteri gözüyle bakmadık. Hızla ilerleyen teknoloji ve gün geçtikçe gelişmeye devam internet çağıyla birlikte ofisime gelen bir çok gönül dostumuz uzun süredir bir site açmamı ve vakıf olduğumuz ilim dahilinde ki bilgi birikimimizi daha fazla insanla paylaşmamız konusunda bana tavsiyelerde bulunuyordu. Ne var ki yaşadığım yoğunluk nedeniyle buna hiç vaktim olmadı ve işin aslı o dönemde bir siteye gerekte görmedim. Daha sonra bir kardeşimizin yoğun ısrarları ve sürprizi üzerine ve kendisinin desteği ile 2014 yılında şu anda bulunduğunuz kişisel web sitemi açarak internet ortamında ki yerimi aldım.

Yıllardan beri art niyetli bir çok insan tarafından suistimal edilen metafizik, parapsikoloji, havas ilmi ve cinler alemi konularını insanlara doğru şekilde anlatarak, kimseyi korkutmadan, muhabbetle, gerçek bilgiyle, hoş kelamla, tatlı sözle, tebessümle ve iyi niyetle bilgilendirerek fayda sağlamaya gayret ediyoruz.

Sevgi, selam ve dua ile,
Medyum Yasin Ulubey