Gebe kalmak için tılsım uygulaması – Medyum Yasin

Gebe kalmak için tılsım uygulaması

Gebelik için kullandığımız bu tılsımat bir çok kişinin gebeliğine Allah’ın izni ile vesile olmuştur. Gebe kalmakta zorlanan hanım kardeşlerimiz vereceğimiz tertip ve uygulama ile Allah’dan hayırlı evlatlar isteyebilirler. Unutulmamalıdır ki rahimde başlayıp mezarda son bulan kısa hayat yolculuğunda her şeye gücü ve kudreti yeten yalnızca Allah’tır. Her şey O’nun ol demesi ile olur.

Rahman ve Rahim olan Yüce Allah’ın Bakara Suresi’nin 117. Ayet’inde buyurmuştur ki:
بَدِيعُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَإِذَا قَضَى أَمْراً فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ
(O, gökleri ve yeri örneksiz yaratandır. Bir işe hükmetti mi
ona sadece “ol” der, o da hemen oluverir.) 


“Her dişinin neye gebe olduğunu Allah bilir. Ve rahimler ne eksiltir, ne arttırır, onu da bilir. O’nun katında her şeyin bir ölçüsü vardır.” – Ra’d Suresi, 8. Ayet

“Hem Allah sizi bir topraktan, sonra bir damla sudan yarattı. Sonra sizi çiftler kıldı. O’nun bilgisi olmadan ne bir dişi hamile olur,  ne doğurur. Kendisine ömür verilenin de ömrünün uzatılması da, ömründen kısaltılması da mutlaka  bir kitapta yazılıdır. Şüphe yok ki bu, Allah’a göre kolaydır.” – Fâtır Suresi, 11. Ayet

UYGULAMA:
1- Tılsımat takva ehli, Arapça bilgisi olan, az da olsa havas ilmine hakim bir kişi tarafından abdest alınarak Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece yatsı vaktinden sonra zemzem, safran, gül suyu ile hazırlanacak mürekkeple temiz bir A4 kağıdına tılsımatı eksiksiz ve doğru bir şekilde yazar.

2- Tılsımat kişniş tohumuyla buhur edililr (tütsülenir) ve miski amber ile üzeri mest edilir. (üstü yağlandırılır.)

3- Hazırlanan tılsım 5 litreden az olmamak kaidesiyle bir su şişesinin içerisine atılır.

4- Gebelik arzusu olan kişi bu suyu normal tüketmeli ve eşinin yediği yemeklere, içeceklere eşine de bu konuda bilgi vererek katmalıdır.

5- 1 ay boyunca her gün Yusuf Suresi’nin tamamı okunmalıdır.

6 -1 ay boyunca vird edinerek (sürekli hale getirerek) El-Varis ism-i şerifi her gün 707 defa “Ya Varis” olarak çekilmelidir.

Gebeliğinize engel herhangi bir sağlık probleminiz yoksa ve evlat sahibi olamıyorsanız bu tertip sonunda Allah’ın izni ile fayda göreceğiniz kanaatindeyim.  Şayet gebeliğiniz için tıbbi bir problem var ise (kısırlık, kist, yumurtalık problemleri, ölü meni vb.) mutlaka doktorunuzla irtibat içerisinde olarak en başında tedavilerinizi aksatmamakta fayda vardır.

Allah’dan her konuda, her daim hayırlısını istemek gerekir. Bu tür uygulamalarda ihlas sahibi, iman sahibi ve ibadet ehli olmak büyük önem arz eder. Mumin Suresi’nin 60. Ayet’inde “Bana dua edin, kabul edeyim!” buyuran Rabbimiz edeceğiniz tüm duaları kabul eylesin inşallah.

Arapça ve havas bilgisi olan birisi tarafından tertip edilerek hazırlanması elzemdir. Talep eden danışanlarım ister çevrelerinde ki ilim sahibi hocalara tılsımı çizdirebilirler ister emek ücreti olmadan yalnızca malzeme ücretiyle hazırlanıp gönderilebilinir. Tılsımın etiketsiz halini Facebook ya da e-mail yoluyla ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Selam ve dua ile..