İletişim

  Yaşatılan yoğunluk nedeniyle telefon ve adres bilgilerimiz sitemizden kaldırılmıştır. Randevusuz olarak gelenler ve hiç bir işlem gereksinimi olmamasına rağmen sürekli telefonla gereksiz sorular soranlar nedeniyle bu kararımız kesin ve kalıcıdır. Adres ve telefon numaramız yalnızca işlem gereksinimi olan ciddi ve önemli durumlarda danışanlarımızla paylaşılacaktır. Bunun dışında yalnızca mail ve Facebook üzerinden iletişim sağlanabilinir.

  E-Posta: [email protected]
  Facebook: facebook.com/medyumyasinhoca (Hızlı iletişim)
  Adres: Meram, KONYA

  Bu iletişim adresleri dışında hiç bir iletişim adresimiz ya da sosyal medya hesabımız yoktur. Bu konuda detaylı bilgi için Kamuyona Duyurulur yazısını okumanız tavsiye olunur.

  Bakımlar hakkında bilgilendirme için tıklayınız

  BİZLERE ULAŞMADAN ÖNCE BUNLARI UNUTMAYINIZ!

  ● Gaybdan haber için, fal için, define için, şans ve bahis oyunları için, şer maksatlı işlem için, büyü için vb. durumlar için kesinlikle bizlere başvurmayınız. Bu tür mesajlara cevap vermediğimiz gibi direkt olarak kişileri engelliyoruz.

  ● Sıradan ve olağan durumlar için hemen bize ulaşmayınız. Her olumsuz durumda bir hocaya ihtiyacınız olmamalıdır. Biz en son aşamayız. Kimi problemleri hiç bir hocaya danışmadan da kendiniz hayatın getirisi olarak yaşamalı ve bunlara dair çözümler üretmelisiniz. Bizler insanız ve iyi-kötü her şey bizler için.

  ● Tüm mesajları, e-mailleri ve bu sayfada yazan diğer tüm iletişim yollarını yakinen takip ediyorum. Bütün mesajları okuruz ve Allah’ın izniyle uygun oldukça geri dönüş sağlarız inşallah. Sorulan her e-maile ya da soruya cevap vermiyorum. Bu nedenle durumunuza dair tek bir mesaj atmanız bizler için kafidir. Ardı ardına mesaj atmanız hem size, hem de bize gereksiz bir uğraş verir.

  ● Bize başvururken hiç bir işlem yaptırmak zorunda değilsiniz. Bizleri tanıyan herkesin gayet iyi bildiği üzere bizim için mühim olan en başta Allah’ın rızasını kazanmak, daha sonra hayra vesile olmak, bol bol hayır duası almak ve bu ilmi hayır yolunda kullanmaktır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla her konuda ulaşabilirsiniz fakat hem bizim zamanımızı alarak, hem de gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaşmamızı engelleyerek onlarında hakkını gasp etmemek açısından ciddi konular dışında bize zaman kaybettirmemeye özen gösteriniz.

  ● Probleminiz her ne olursa olsun, hayrın da şerrin de Allah’dan geldiğini unutmayınız. İlim yoluyla problemlere dair çözüm üretebilmek için buradayız inşallah. Ne var ki bizler sıradan aciz kullarız. Olacak olanlara bizlerin yalnızca vesile olduğunu ve takdirin her daim tek kudret sahibi Yüce Allah’a ait olduğunu, şükrün O’na olması gerektiğini ve bizimde O’ndan istediğimizi ve her şeyin yalnızca O’nun “Ol!” demesiyle olduğunu unutmayınız.

  ● Son olarak, bizler de herkes gibi sıradan etten kemikten bir insanız. Bir ailemiz, yaşantımız ve sosyal hayatımız var. Hafta içi günde ortalama 4 – 6 saat uyku ile çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu sebeple, hayati bir mesele olmadığı müddetçe cumartesi ve pazar günleri istirahat de olmam münasebetiyle hafta sonu günlerinde rahatsız etmemenizi rica ediyorum.

  NOT: Kimler Bize Ulaşmamalı? -> Bu blog yazımızı mutlaka okuyunuz!

  HATIRLATMA: Bir işlem aşaması olmadan kesinlikle telefon numaralarımız verilmemektedir, ısrarcı olmayınız. E-mail yöntemiyle irtibata geçtikten sonra şayet işleme gerek görülürse telefon numaralarımızı alabilirsiniz. Ciddi problemler dışında ki e-maillere ya da mesajlara cevap verilmemektedir. Ardı ardına e-mail atmanız ancak bize ve kendinize gereksiz zaman kaybı yaşatır. Yüzlerce e-mail ve mesaj gelmektedir. Facebook adresimize fake profiller hiç bir şekilde kabul edilmemektedir. İşlem aşaması olmadan arkadaşlık istekleri kabul edilmemektedir ve sohbet, gereksiz soru, şer maksatlı talepler vb. şeyler için meşgul eden kişiler haber verilmeksizin engellenmektedir.