İletişim

E-Posta: [email protected]
Facebook: instagram.com/medyumyasinulubey (DM ile Hızlı İletişim)
WhatsApp: ****************** (Yalnızca WhatsApp Mesajı)
Adres: Meram, KONYA

● WhatsApp yalnızca hızlı mesajlaşmak ve işlem öncesi probleminizi ve durumunuzu izah edebilmeniz içindir. İşlem süreci olan danışanlarım dışında, ilk başvurularda işlemi olmayan kişiler için sesli görüşme sağlamıyorum. Israr etmeyiniz. Israr eden kişiler direkt olarak engellenirler.

● Sıradan ve olağan durumlar için hemen bize ulaşmayın. Bir medyum hocaya başvurmak en son aşama olmalıdır. Her olumsuz durumda bir hocaya ihtiyacınız olmasın. Hayatın içerisinde ki kimi problemleri, hiç bir hocaya ya da başka birine danışmadan da kendiniz hayatın getirisi olarak yaşamalı ve bunlara dair çözümler üretmelisiniz. Bizler insanız ve iyi-kötü her şey bizler için.

● Tüm mesajları, e-mailleri ve bu sayfada yazan diğer tüm iletişim yolları güncel olarak kullanılmaktadır. Bütün mesajları okuyorum. Sorulan her e-maile ya da soruya cevap vermiyorum. Bu nedenle durumunuza dair tek bir mesaj atmanız bizler için kafidir. Ardı ardına mesaj atmanız hem size, hem de bize gereksiz bir uğraş verir.

Ne istediğini bilmeyen, gerçekleştirilen çalışmaların ciddiyetinin farkında olmayan, ücretsiz bakım isteyen, bol vakti çok olup site site dolaşarak medyum hoca arayan, çalışmalar için herhangi bir bütçe ayırmamış, kime başvurduğunu ve kiminle görüştüğünü bilmeyen kişiler lütfen bana başvurmasınlar. Bu kişilerin taleplerini ciddi görmediğim takdirde, mesajlarına cevap vermeden engelliyorum.

Şu anda toplam 1 yorum var.

Yorumlar kapalı.