Malzemeler, kargo ve süreç – Medyum Yasin

Malzemeler, kargo ve süreç

Gerçekleştirilen tüm çalışmalar kişiye ve probleme özel olarak hazırlanan uygulamalardır. Tüm çalışmalar rahmani çalışmalardır ve İslami usullere uygun olarak hazırlanmaktadırlar. Çalışmalarda kullanılan özel malzemeler Mısır, Lübnan, Afganistan ve Suriye gibi ağırlıklı olarak Orta Doğu ülkelerinden temin edilen ve metafiziksel işlemler için kullanılan malzemelerdir. 1. sınıf kalitede ki bu malzemeler havas malzemeleri satan anlaşmalı olduğumuz İstanbul’da ki bir aktardan temin edilmektedir.

Temin edilen malzemeler yurt dışından Türkiye’ye Dolar bazında ithal edilmektir. Bu nedenle malzeme hesaplamaları yapılırken Türk Lirası değil o gün ki Dolar kuru üzerinden hesaplama yapılır ve kur üzerinden Türk Lirası olarak hesaplanarak danışana iletilir. Bir sonra ki gün mevcut malzeme fiyatı kur farkına göre yükselebileceği gibi düşebilir de.

Ödemelerden sonra malzemeleriniz çalışmalarınızın hazırlanması için Meram’da ki ofisimize kargolanır ve işlem süreciniz başlatılır. İşlemleriniz hazırlanarak uygulama aşamasına getirilir. İşlemler ofisimizde elden teslim olarak verilmekte ya da Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine hızlı bir şekilde kargo ile gönderilmektedir.

Gizlilik nedeniyle kargolar aktarmalı olarak sevk edilmektedir. Yani kargonuz bir yada bir kaç defa el değiştirerek elinize ulaşabilir. Bu durum danışanın mahremiyetini ve gizliliğini korumak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Kargo paketleri özenle hazırlanarak korunaklı ve güvenli bir şekilde alıcısına ulaşmaktadır. Kargo paketi üzerinde işlemlerinize dair herhangi bir ibare yer almaz. Özel olarak hazırlanan çalışmalarınız elinize ulaştıktan sonra hangi çalışmayı ne şekilde uygulayacağınıza dair detaylı bilgi verilmektedir.

İşlem öncesi, işlem süreci ve işlem sonunda her gelişme ve her durum için güncel olarak bilgi alabilir, merak ettiğiniz soruları yönlendirebilirsiniz.