Yurtdışı seyahatlerimiz hakkında bilgilendirme – Medyum Yasin

Yurtdışı seyahatlerimiz hakkında bilgilendirme

Allah nasip ederse bazı havas alimleri ve metafizik uzmanı dostlarımızla birlikte ilmi toplantı ve araştırmalar için çeşitli yurt dışı ziyaretlerimiz olacak. İsrail, Mısır, Fas ve Suudi Arabistan olarak gerçekleşecek olan turumuz 7 Aralık 2018 tarihinde başlayacak ve inşallah 03 Ocak 2019’da Türkiye’ye geri dönüşümüzle son bulacaktır.

Gerçekleştireceğimiz seyahat boyunca yerli ve yabancı çeşitli alimlerle ve üstatlarla bir araya gelerek kimi ilmi konularda karşılıklı bilgi alışverişi yapacak, bazı münazaralarda bulunacak, çeşitli çalışmalar gerçekleştirecek ve İslam alemi için hayırlı olmasını temenni ettiğimiz bazı projelerde yer alacağız inşallah.

Bu süreç içerisinde hiçbir işlem almayacağız. Sitemiz aktif olacak fakat telefonlarımız ve e-mail adresimiz pasif durumda olacaktır. İşlem alacağımız son tarihler 5 Kasım – 16 Kasım arasında olacaktır. Yığılma olması ihtimaline karşı işlem sıralaması başvuru sırasına göre gerçekleştirilecektir ve bu süreç içerisinde çalışmaların selameti açısından yalnızca ilk 8 kişinin işlemi kabul edilecektir.

Kontenjan dolmuştur. Lütfen yeni işlem talebi için başvuruda bulunmayınız. (21/11/2018)

Durumunda ciddi önem arz etmeyen ve acelesi olmayan talepler göz ardı edilecektir. Eski danışanlarımız yeni başvurulara karşın öncelikli olacaktır. İşlemi başlamış ve devam eden kişilerin bakımları e-mail ile yasin@medyumyasin.com üzerinden düzenli olarak aksatılmadan gerçekleştirilecektir.

İşlemi devam kişilerin ciddi durumlar ya da gelişmeler dışında gereksiz bakım için, soru için ya da sohbet gayesiyle yazması durumunda her kim olursa olsun mesajları cevaplandırılmayacaktır.

Gelişmeleri ve süreci sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.